+ 420 777 222 432 servis@b-land.cz

O NÁS

Vážení klienti, vítejte na stránkách autoservisu B-LAND, s.r.o. – AUTOSERVIS, OPRAVNA AUT

Služby autoservisu jsou zaměřené na majitele automobilů všech značek.

Mezi služby autoservisu, který disponuje osmi hevery, patří například pneuservis, montáž LPG, čištění a plnění klimatizací, diagnostika, laserová geometrie, plnění a čištění automatických převodovek, renovace světlometů, ale samozřejmě i běžné činnosti jako výměna oleje a dalších provozních kapalin, filtrů, brzd, apod. Široký tým specialistů si poradí s každým problémem od elektriky a diagnostiky, přípravu na STK až po opravu vozu po nehodě.

blandVIIServisujeme vozy pro Českou pojišťovnu, Kooperativu, ČPP, Generali, ČSOB, ALLIANZ, ČPP, QBE, Triglav, AXA, CONTIN a další partnery. Dále provozujeme silniční asistenci pro největší asistenční služby, pojišťovny a samozřejmě i naše klienty. Pojistné události tedy likvidujeme přímo v našem servisu, vše vyřešíme za vás. Vy pouze přivezete svůj vůz pokud je pojízdný, v případě, že není, přijedeme si pro něj sami. Autoservis poté vyřídí veškeré formální náležitosti. Vám zapůjčí náhradní vůz, který je hrazen z pojistky viníka nehody a po opravě si zase přijedete pro Váš vůz. U některých pojišťoven není ani nutné platit spoluúčast.
V autoservisu se vždy snažíme nejdříve díly opravit a až v případě nutnosti vyměnit. Při opravě vstřikovacích čerpadel, vstřiků, motorů, řídících jednotek, rovnání hlav, tlakování a dalších specializovaných opravách může zákazník ušetřit až desetitíce korun.

Díky vlastnímu skladu o více než tisíci položkách nedochází ke zbytečným průtahům při opravách.
Autoservis je schopen v případě přání klienta zajistit i neoriginální případně použité náhradní díly. Tyto může zákazník dodat i sám.

Přímo v autoservisu je možné sjednat i pojištění. Zkuste si nechat nezávazně porovnat cenu Vašeho povinného ručení nebo havarijního pojištění. Budete jistě mile překvapení.

V autoservisu B-LAND, s.r.o, který najdete přímo u vjezdu do Modletic (sjezd z D1 na Říčany a Jesenici), vůz nejen zkontrolují zkušení mechanici, ale po domluvě přezují vůz na letní pneu, doplní všechny provozní kapaliny, vymění stěrače, vydezinfikují a naplní klimatizaci, vůz projedou a zkontrolují funkčnost řízení, spojky, elektrické výbavy, tlumičů apod.

Mezi nejčastěji prováděné úkony při prohlídce patří:

– kontrola stavu karoserie (poškození laku,stav koroze)
– kontrola hladiny motorového oleje
– kontrola hladiny a stavu brzdové kapaliny
– kontrola těsnosti a stavu chladící soustavy
– kontrola přední i zadní nápravy (zavěšení, kontrola čepů, silentbloků, manžet)
– kontrola geometrie
– kontrola brzdové soustavy (kotouče, destičky, hadice, potrubí)
– kontrola výfukové soustavy
– kontrola těsnosti a stavu chladící soustavy
– kontrola funkčnosti a opotřebení stěračů
– kontrola funkce ostřikovačů
– kontrola funkce osvětlení

Autoservis B-LAND, s.r.o. v Modleticích servisuje vozy všech značek. Spolehlivost prokazuje i spolupráce s většinou pojišťoven a poskytováním asistenčních služeb. Autoservis se postará úplně o vše.

Servisujeme všechny tyto značky vozů: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Honda, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Infiniti, Kia, Land Roven, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo a další.

Provádíme tyto práce: mechanické, elektrikářské, diagnostické, klempířské, lakýrnické, pneuservis včetně uskladnění, montáž LPG, výměnu autoskla, zcelování a mnoho dalšího.

Děkujeme za přízeň!

Váš autoservis B-LAND, s.r.o. Modletice u Prahy

 

Náhradní díly Renault a náhradní díly Dacia, motory Renault a nejen to!

Spustili jsme pro Vás nový e-shop www.dily-renault-dacia.cz

Vážení návštěvníci, vítejte v B-land

Naše služby jsou zaměřené na majitele automobilů značek Renault a Dacia. Specializujeme se na náhradní díly Renault a náhradní díly Dacia. V naší nabídce naleznete jak ty nejmenší díly, tak i převodovky nebo motory Renault.

Náhradní díly Renault máme na skladě, jak nové, tak i použité (pro všechny typy vozů této značky). Také náhradní díly Dacia Logan naleznete v naší nabídce. Bohužel nemůžeme nabídku všech dílů zobrazit zde na webu. Pokud máte zájem o některé náhradní díly Renault, které nevidíte v nabídce, kontaktujte nás. S velkou pravděpodobností daný díl na skladě mít budeme a pokud ne, tak ho jistě seženeme – uděláme vše, abyste byli spokojeni.

Náhradní díly Renault si pak můžete vyzvednout přímo v našem skladu v Říčanech, nebo Vám je rádi zašleme na dobírku.

U nás zakoupené motory Renault, ale i ostatní náhradní díly Vám do Vašeho vozu rádi namontujeme.

Kromě náhradních dílů a motorů Renault poskytujeme i servis a diagnostiku vozů této značky. Máme pro Vás připraven i servis na počkání. Můžete přijet bez objednání, a my vám drobné opravy Vašeho vozu provedeme během několika minut. Po dobu případného delšího servisu jsme schopni Vám zapůjčit náhradní vůz, a to za velmi výhodných podmínek.

Máte-li doma přebytečné náhradní díly Renault, nebo dokonce celý vůz, ať již pojízdný či nepojízdný, rádi jej odkoupíme. V takovém případě nás prosím kontaktujte. Naši odborníci vůz či díly zdarma ocení, a jen na Vás pak bude, připadne-li vám nabídka zajímavá.