+ 420 777 222 432 servis@b-land.cz

MONTÁŽ LPG

Na stále rostoucí poptávku po vozech s LPG již reagovali i výrobci nových vozů. Dnes už klient může koupit vůz s nádrží LPG přímo z fabriky Renault, Fiat, Subaru, Škoda Auto, Hyundai a další. Velký zájem o toto levné alternativní palivo je znát i na dnes již široké síti čerpacích stanic. Ke konci roku 2010 jich bylo registrováno v ČR téměř 900.
ŠKODA
HYUNDAI
FIAT
SUBARU

Montáž LPG – www.nalpg.cz

Montáž LPG je navíc dnes natolik rutinní záležitostí, že je možné nádrž na LPG namontovat do téměř jakéhokoli vozu. Stačí si najít spolehlivou společnost, která má patřičnou registraci a zkušenosti, a není třeba se přestavby na LPG obávat.

Využívání LPG jako alternativy k jiným palivům je nejen ekonomicky logické, ale navíc do budoucna nutné, neboť zásoby ropy každým rokem ubývají. LPG má dnes tu výhodu, že je již léty prověřené (první motor na plyn vznikl již v roce 1858) a navíc dostatečně po celé Evropě rozšířené.
Kvalitní servis

Společnost B-land, s.r.o. má samozřejmě s montáží LPG zkušenosti, dodržuje veškeré zásady bezpečnosti a zkušení mechanici jsou ochotni a připraveni odpovědět na jakékoli otázky týkající se této oblasti. Dalších důvodem, proč nechat udělat montáž LPG u naší společnosti je komplexnost služeb, kterou nabízíme. Zákazník nemusí dojíždět na servis LPG na jedno místo, výměnu oleje a diagnostiku na další a výměnu pneu zase jinam. Společnost B-land disponuje kvalitním a vybaveným autoservisem od pneuservisu, servis vozů, diagnostiku, klempírnu až po školené mechaniky. Samozřejmostí je i zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy. Kompletní informace najdete na našem webu www.nalpg.cz
Grafické porovnání cen

Vývoj ceny LPG

Vývoj průměrných cen nafty a LPG za období 2009-2010 zveřejněný na stránkách Svazu průmyslu a dopravy ČR. Kliknutím na graf otevřete zdrojové stránky.

Ceny pohonných hmot 1995-2010

Vývoj cen pohoných hmot za období 1995-2010 zveřejněný na stránkách statistického úřadu ČR. Kliknutím na graf otevřete zdrojové stránky.